Domů / Podle výrobce / ANNAMAET Petfoods Inc. (USA)

Annamaet OPTION 24% 18,14 kg

Kód: KRM12094 Produktové číslo: 757946124405
Annamaet Option je vyrobeno z divokých tichomořských lososů a zvěřiny. Velmi oblíbená receptura, vhodná je třeba při řadě potravinových alergiích.
Kategorie: Krmiva pro psy
Dostupnost: Připraveno k odeslání
2.299 Kč , plus doprava
(2.299 Kč/kus)
 
Annamaet OPTION 24% 18,14 kg

Annamaet Option představuje odlišnou variantu k našim drůbežím recepturám, je vyrobená z divokých tichomořských lososů a zvěřiny. Velmi oblíbená receptura, vhodná je třeba při řadě potravinových alergiích.

Bílkoviny z lososa a zvěřiny s nízkým podílem popela - zvyšují stravitelnost bílkovin a optimalizují aminokyselinový profil. Receptura bez kukuřice a pšenice. Holistická receptura, přirozeně konzervována. Zapojení L-karnitinu v metabolismu tuků pomáhá udržovat svalovou hmotu a podporuje kognitivní funkce. Menhadenový olej (olej z ryb z čeledi sleďovitých) a lněné semínko jsou vynikající zdroje omega 3 mastných kyselin. Chelátová forma minerálů - pro snadnější využití a posílení imunitního systému.

Složení: moučka z lososa, hnědá rýže, moučka ze zvěřiny, proso, ovesné vločky, ječmen (ječné kroupy), řepkový olej (canola), menhadenový olej (konzervovaný směsí tokoferolů přirozeného původu (vitamín E)), sušené rajčatové výlisky, lněná moučka, mrkev, celer, petržel, salát, řeřicha, špenát, lecitin, chlorid sodný, L-karnitin, chlorid draselný.

Analytické složky: Hrubý protein 24,0 %, obsah tuku 13,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý popel 7,3 %, vlhkost 10,0 %. Metabolizovatelná energie 3802 kcal/kg.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky/kg: vitamín A 35960 m.j., vitamín D3 1766 m.j., vitamín E 209 m.j., železo (jako chelát železa a aminokyselin) 215 mg , zinek (jako chelát zinku a aminokyselin) 45 mg, mangan (jako chelát manganu a aminokyselin) 22 mg, měď (jako chelát mědi a aminokyselin) 12 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 1,7 mg, selen (jako selenium kvasnice - organická forma selenu a seleničitan sodný) 0,8 mg.