Domů / Podle výrobce / MACs Německo

Dry MACS Dog MONO PSTRUH a brambory 12kg

Kód: 3103012
Kompletní suché granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen, z jednoho druhu masa. Vhodné i pro psy se speciálními nároky na výživu.
Kategorie: Krmiva pro psy
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.980 Kč , plus doprava
(1.980 Kč/kus)
 
Dry MACS Dog MONO PSTRUH a brambory 12kg

Kompletní suché granulované krmivo pro dospělé psy všech plemen, z jednoho druhu masa. Vhodné i pro psy se speciálními nároky na výživu. 

GRAIN  FREE – BEZ OBILÍ. MONO z jednoho druhu masa. 

Monozdrojové krmivo – z jednoho druhu masa, speciálně vyvinuté pro alergické psy, použitelné i u psů mimořádně mlsných. Jediným zdrojem živočišné bílkoviny je nealergenní maso ze pstruha. Splňuje nároky každého dospělého psa, ale zároveň může být používáno jako celoživotní krmivo pro psa alergického na bílkoviny z běžného masa. Pro psy s alergiemi, se zvýšenou citlivostí na některé složky potravin, alergické na obilí a lepek. Pro psy s chronickými poruchami kůže a srsti (dermatitidy).
 
Využívá osvědčené kanadské receptury. Kombinace vysoce kvalitního masa ze pstruha a brambor zajišťuje vyváženou stravu pro každého zdravého psa, navíc je vhodná i pro citlivé a obtížně krmitelné psy. Brambory jsou tradiční surovina, škrob z brambor je dobře využitelným zdrojem energie a uklidňuje trávení. Kombinace pstruh, brambory, kuřecí tuk, lněné semínko, bezinky a mořská řasa pokrývá veškeré potřeby a zároveň dává krmivu chuťovou přitažlivost. 

Obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Poznámka: Pro alergické a citlivé psy najdete v řadě MAC´s - MONO SENSITIVE SNACK, ojedinělý doplněk MONO proteinové krmné dávky. Například když pes snáší jenom pstruha, může být krmen konzervou MONO PSTRUH a pamlskem MONO PSTRUH. Zajistí pestrou stravu z jednoho druhu masa.

Složení:

Čerstvé maso pstruha a moučka z masa pstruha (min. 50% pstruha, z toho min. 26% čerstvého pstruha), brambory (15%), hrách (10%), hrachový škrob (8%), kuřecí olej a tuk (stabilizovaný vitamin E), kvasinky, lněné semínko (2,5%), odcukřené řepné řízky, bramborový protein, černý bez (0,5%), moučka z mořských řas (0,3%), FOS (0,2%), MOS (0,2%), Yucca Schidigera (500 mg/kg).

Deklarované jakostní znaky:

Hrubý protein 27%, oleje a tuky 16%, hrubá vláknina 2,9%, hrubý popel 7,4%, vlhkost 8%, FOS 2.000mg/kg, MOS 2.000 mg/kg, metabolizovatelná energie 3.800Kcal/kg

Nutriční doplňkové hodnoty:

Vitamin A 15.000 iE, Vitamin D3 1.000 iE, Vitamin E 115 mg, měď 12mg, síran měďnatý 48mg, železo 16mg, uhličitan železnatý 63mg, Mangan 48mg, Kobalt 0,18mg, uhličitan kobaltnatý 3,6mg, zinek 54mg, síran zinečnatý 159mg, Jod 0,9mg, jodičnan vápenatý 9mg, Selen 0,12mg, seleničitan sodný 12mg